پرسش و پاسخ

اگر جواب سوالات خود را پیدا نکردید با پشتیبانی ما تماس بگیرید

صرافی ارز دیجیتال تتکس لند، یک پلتفرم معامله را آماده کرده‌است که کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در آن، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند تتر و بیت کوین بپردازند و دارایی خود را در کیف پول اختصاصی خود مدیریت کنند. هدف تتکس لند آن بوده که کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسانی و امنیت، بدون واسطه، با یک‌دیگر به معامله بپردازند. تتکس لند با پشتیبانی از بیشتر رمزارزها در بازار معاملاتی ایران و ارائه‌کردن ابزارهای معاملاتی حرفه‌ای، آمده‌است که نیاز کاربران ایرانی را مرتفع کند تا از دشواری‌های صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها خلاص شوند. کاربران در تتکس لند می‌توانند به‌راحتی واریز و برداشت تومانی و خرید و فروش ارز دیجیتال داشته‌باشند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای تتکس لند را مطالعه فرمایید.

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی هست. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، ناشناس بودن و حذف واسطه ها طراحی شده اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند. رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیر قابل هک و پیگیری هستند. برای آشنایی بیشتر با ارزهای دیجیتال می توانید به وبلاگ تتکس لند مراجعه فرمایید.

بیت کوین یکی از انواع ارزهای دیجیتال (کوین) است که به منظور انتقال سریع، امن و ارزان پول بدون نیاز به هیچ بانک یا واسطه ای ایجاد شده است. بیت کوین ها در کیف پول های اختصاصی ذخیره شده و به صورت الکترونیکی انتقال پیدا می کنند. پس از معرفی در سال 2009، ارزش بیت کوین به دلیل مقدار محدود و افزایش محبوبیت و تقاضا، به سرعت افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله آشنایی با بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال وبلاگ تتکس لند را در ملاحظه بفرمایید.

با رفتن به صفحه ثبت نام در تتکس لند و وارد کردن شماره همراه و ایمیل شخصی، می توانید در تتکس لند ثبت نام کنید و در ادامه با احراز هویت، می توانید به کیف پول خود تومان واریز کنید و در صرافی آنلاین تتکس لند، به خرید و فروش بپردازید. ثبت نام، احراز هویت و کار با سایت تتکس لند به سادگی و به سرعت انجام می گیرد.

بر اساس دستورالعمل پلیس فتا احراز هویت کاربران جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفادهٔ احتمالی، الزامی است. اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت از کاربران گرفته می‌شود، کاملاً نزد ما محفوظ است و تنها دلیلِ گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی کاربران است.

از طریق وبسایت یا اپلیکیشن تتکس لند، ابتدا در فرم ارائه شده اطلاعاتی مانند نام، شماره همراه و کدملی را وارد نمایید، سپس تصویر و ویدئو مورد نیاز را طبق دستورالعمل ارائه شده بارگذاری کنید. در ادامه منتظر بررسی احراز هویت توسط کارشناسان مجموعه ی ما باشید.

به طور کلی اعتبار پلتفرم تبادل در دنیای رمزارزها به چند شاخص مهم از جمله امنیت، نرخ تبادل ارز، پشتیبانی، اصالت و سابقه فعالیت بستگی دارد. از از سال 98 یعنی تاریخ شروع فعالیتمان در فضای ارز دیجیتال کشور، همواره به فکر ارتقاء این شاخص ها بوده ایم تا با ارائه خدمات منحصر به فرد ریشه اعتماد بین خود و کاربران عزیزمان را مستحکم تر کنیم. تتکس لند دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت تتکس لند به‌ صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است تا بالاترین سطح امنیت برای کاربران فراهم گردد.

پس از ثبت نام و تکمیل فرآیند احراز هویت در سایت تتکس لند، می توانید از طریق درگاه پرداخت بانکی، به کیف پول تتکس لندِ خود تومان واریز کنید. پس از این کار، به راحتی می توانید در صفحه بازار رمزارز مدنظر خود، سفارش خرید خود را به مقدار و قیمت مدنظر خودتان ثبت کنید. خرید تتر از تتکس لند با دو کارت بانکی بنام شخص احراز شده تا سقف پنجاه میلیون تومان از هرکارت و مجموع صد میلیون تومان به صورت 24 ساعته و از طریق وبسایت یا اپلیکیشن تتکس لند انجام میشود.

مجموعه تتکس لند به دلیل داشتن سابقه فعالیت درخشان و اعتبار قابل توجه، خرید خود را با کانکشن های بین المللی از ارزانترین منابع جهانی در کشورهای مختلف بصورت دست اول انجام می دهد و این یکی از بارزترین مشخصه های ما نسبت به بقیه است.

واریزهای تومانی در سایت تتکس لند به‌صورت کاملاً آنی انجام می‌گیرد. واریز و برداشت‌های رمز ارز در تتکس لند به‌صورت آنی انجام می‌گیرد، اما انتقال در شبکه ممکن است گاهی به بیش از یک ساعت نیز زمان نیاز داشته‌باشد. در نظر داشته‌باشید امکان برداشت (تومان و رمزارز) ۴۸ ساعت بعد از اولین واریز تومانی برای شما فعال می‌گردد. برداشت‌های تومانی، در اولین سیکل پایا انجام می‌پذیرد. درخواست‌های تسویهٔ تومانی در روزهای تعطیل به‌دلیل تعطیلی بانک‌ها و عدم فعالیت سامانهٔ پایا و ساتنا، انجام نمی‌شود. سیکل پایا به‌صورت زیر است:

درخواست‌های تسویه بالای ۱۰۰ میلیون تومان، به‌دلیل محدودیت‌های بانکی، حداکثر تا یک روز آیندهٔ کاری از زمان ثبت درخواست، انجام خواهدشد.

درخواست‌های ثبت‌شده تا ساعت ۱۱، در ساعت ۱۶ تسویه خواهندشد.

درخواست‌های برداشت تومانی بعد از ساعت ۱۱ تا ساعت ۲۲، در روز کاری بعد در ساعت ۴ الیٰ ۱۱ صبح تسویه خواهندشد.

درخواست‌های بعد از ساعت ۲۲ تا ۹ صبح فردا، در ساعت ۱۳ روز کاری بعد تسویه خواهندشد.